Fear the Walking Dead 4. sezon 8. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @asdfgh (Misafir)

  Çok sıkıcı bi dizi,gram heyecan yok

 2. @yamangl;

  abla bk yoluna gitmis arkadaki tellere tırmanarak kurtulabilirdi

 3. @blue3 (Misafir)

  Ayrıca, burada “anlamayanlar”dan kastım, aşağıdaki iki caps lock açık şekilde yazılmış olan, benim yorumum üzerinden yazılanlardır.

  Tane tane anlatmak gerekirse, neden benim bahse konu yorumumda spolier yok, mizah var?

  Çünkü burada absürd bir durum üzerinden gönderme yapılan alaycı, sarkastik bir yaklaşım var. Ben ne demişim: “A karakteri bu diziye nasıl transfer olduğunu anlatıyor.” Sinema veya televizyon tarihinde hiçbir dizi veya film karakteri yoktur ki, başka bir yapıma geçtiğinde, o yapım içinde diğer bir yapımdan nasıl geldiğini, transfer olduğunu anlatsın. Bu absürd bir durumdur. Gönderme yapılan kişi Morgan adlı karakterdir, ve onun, aynı Walking Dead'de olduğu gibi, ağır ve felsefik hatta izleyiciyi ekrandan uzaklaştırarak kendinden soğutan karakterine gönderme yapılmıştır tarafımdan. Bu ağır havanın Fear the Walking Dead'de de aynı şekilde devam etmesi, Fear the Walking Dead izleyicisinin Morgan'ı reddit, twitter veya daha bir çok platformda ağır eleştirmesine ve alaya almasına neden olmuştur. Benim yorumumda bundan ibaretti; o karakteri alaycı bir yorumla eleştirmek. Diziyi izlememe rağmen tekrar bu sayfaya gelip bakmama sebep olan ve benim yorumuma yapılan atıfları görmeme sebep olan da belki bir kaç kişinin daha aynı mizahi dille bir şeyler yazmış olabileceği düşüncesidir. Ancak belki yazmak istenler olsa bile, benim yorumum üzerinden yazılmış negatif yorumlar, örseleyici bir durum yaratmış olabilir.

  Artı, Dizist'i uzun süredir takip etmekteyim. Burası diğer platformalara nazaran kaliteli bir site. Genel olmasa da bazen çeviri aksaklılıkları var, ama iki-üç gün içinde düzeltildiğine ben şahit oldum. Burada yazılan yorumlar hiçbir zaman aynı anda görüntülenmiyor. Çünkü admin veya adminler onaylıyorlar. Benim yorumumda spoiler olsaydı, zaten kendileri burada bu yorumu onaylamazlardı. Ayrıca admin veya adminlerden bir isteğim olacak. Dizilerin Türkçe alt yazılı olanları yanı sıra, İngilizce altyazılı olarak da yayınlamaları mümkünse sevinirim. Saygılar, iyi çalışmalar.

 4. @MANYAK (Misafir)

  BAK BAK ADAM SPOILERI BİLE DÜZGÜN VEREMEMİŞ

 5. @ADAMI DELİ ETMEYİN (Misafir)

  ULAN BÖLÜMÜ İZLEYEYİM DİYE GELDİM VE YORUMLARA BAKTIM AMA NE GÖREYİM !? ADAMIN BİRİ GELİP SPOILER YUMURTLAMIŞ. ULAN BEN BUNU GÖRMEK ZORUNDA MIYIM

 6. @blue3 (Misafir)

  26-27 dkları atlayabilirsiniz, Morgan Walking Dead'den buraya nasıl transfer olduğunu anlatıyor.:)

 7. @emre (Misafir)

  sezon finaline yakışır soluksuz izlediğim bir bölümdü.sonunda bütün her şey açığa çıktıda rahatladık.özleneceksin Alicia

 8. @Darkness62;

  Muhteşem bir bölümdü ❤ size de teşekkür ederim admin

×